Rozë

Melinda ‘kapet’ duke kopijuar Taynen

Melida dhe Tayna njihen për rivalitetin që kanë në mes veti në muzikë.

Por, siç duket dyshja kanë shije të njëjtë në veshje.

Melida ka veshur një palë çizme në projektin e fundit që janë përdorur më parë nga Tayna në një koncert.

Fansat këtë e kanë marrë si një kopje që është bërë nga reperja –  video e cila është bërë virale.

Ndryshe, të dy reperet janë shumë aktive në muzikë duke sjell projekte të reja.

/Shqip.com