Lajme Botë

Meghan Markle përplaset me njerëzit e pallatit për një buçetë lulesh

Megan Markle

Meghan Markle nuk është ajo pjestare e familjes mbretërore që do të bëjë gjithçka që i thotë pallati, pas ajo nuk toleron një bisedë as për një buqetë me lule.

Në një video të kapur nga një vajtues jashtë kështjellës Windsor të shtunën, Markle u pa duke mbajtur buqetën kur një ndihmës mbretëror iu afrua për ta pyetur nëse mund t’i hiqte lulet nga duart e saj. Markle dukej se e refuzoi ofertën dhe i tha ndihmësit se do t’i ulte vetë para se të kthehej te turma me paketën ende në krahë.

Por pak çaste më vonë, një ndihmës tjetër u ngjit për të marrë lulet që Harry mori nga një pjesëtar i publikut dhe më pas mori edhe buqetën e Markle. Alumi “Suits” dukej se rezistoi në fillim, por pasi ndihmësi u shfaq për të shpjeguar situatën, Markle e detyroi dhe i dorëzoi aranzhimin me lule.

“Armët e mëdha duhej të ndërhynin kur Meghan refuzoi të lëshonte lulet që ndihmesa e parë u përpoq t’i merrte, pasi ajo vetë donte t’i kalonte në nderimet e tjera,” shkroi një llogari fansash në Twitter .

Disa përdorues të Twitter supozuan se Markle donte t’i mbante lulet dhe t’i vendoste ato poshtë në gardh për qëllime fotografike.

“Ajo e donte atë për optikën, por ajo u shtyp nga njerëzit që e dinë saktësisht se çfarë po përpiqet të arrijë. 🤣”, shkroi një shikues në Twitter, duke shtuar, “Unë po mendoj që ajo të marrë paratë kur vendos lulet së bashku me homazhet e tjera me lule”.

Markle, 41 vjeç dhe Harry, 37 vjeç, u bashkuan me William dhe Middleton , të dy 40 vjeç, për të vendosur lule jashtë kështjellës Windsor për t’i bërë homazhe mbretëreshës se ndjerë./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022