Rozë Ndërkombëtar

Meghan Markle flet për dukjen e saj si fëmijë: Unë isha një rosak i shëmtuar

Meghan Markle është mbretëreshë britanike tani, por duke u rritur ajo u konsiderua si “rosa e shëmtuar” që luftoi të përshtatej me fëmijët e tjerë … kjo është sipas vetë Meghan.

Dukesha e Sussex sapo publikoi episodin e fundit të podcast-it të saj “Archetypes” – dhe ajo bisedon me aktoren Mindy Kaling për sfidat e saj të fëmijërisë. Kur Meghan tha se nuk ishte bukuroshe, Mindy u trondit dhe pothuajse nuk besoi, raporton TMZ.

Meghan, në dukje duke kërkuar të ofrojë prova, tha se ajo kishte “flokë masive të dredhur, kaçurrela dhe një boshllëk të madh në dhëmbët e mi”, gjë që e motivoi atë të bëhej “e zgjuara”.

Meghan thotë, ajo shkoi në Hollywood Schoolhouse dhe në një shkollë katolike për vajza në LA, dhe e kishte të vështirë në të dyja … duke shpjeguar se do të bashkohej me klube dhe do të plotësonte orarin e saj, në mënyrë që të mos shqetësohej për të pasur miq.

“Unë kurrë nuk kam pasur dikë me të cilin të ulej në drekë. Unë kam qenë gjithmonë pak i vetmuar dhe me të vërtetë i turpshëm dhe nuk e dija se ku përshtatesha. Do të bëhem presidenti i klubit multikulturor dhe presidenti i klasës së dytë dhe presidenti i këtij klubi…dhe francez.”

Ajo vazhdoi, “Dhe duke e bërë këtë, unë kisha takime në kohën e drekës, kështu që nuk më duhej të shqetësohesha se me kë do të ulesha apo çfarë do të bëja, sepse isha gjithmonë shumë i zënë”.

Mindy thotë se ajo thjesht mendonte gjithmonë se Meghan ishte “ajo vajzë e këndshme e nxehtë që e ka kokën të vidhosur djathtas”.

Siç thonë ata … kurrë mos gjykoni një libër nga kopertina e tij, dhe Meghan thotë se ajo është prova e gjallë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022