Rozë

Me një video nga fëmijëria e saj, Melinda uron ditëlindjen e nënës së ndjerë

Melinda Ademi ka përkujtuar nënën e saj, e cila ka vdekur që dy vite nga sëmundja e kancerit.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe më një video nga fëmijëria Melinda ka emocionuar publikun me dedikimin që ka bërë.

E ftuar në puntatën e fundit të “Zemër Luana”,  ajo përloti me fjalimin e saj duke u bërë zëri i shumë personave që kanë humbur një afërt person mjaft të në jetën e tyre si ajo me humbjen e të ëmës.

Ndryshe, të dielën ajo ka treguar se do të jetë e ftuar të Meriton Mejkiqi.

/Shqip.com