Rozë

“Me loqken tem”, Anita romantike krah Ramushit

Anita dhe Ramush Haradinaj

Anita Haradinaj ka pozuar krahë kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj të cilët shihen mjaftë të lumtur, shkruan SHQIP.

Ishte bashkëshortja e ish-kryeministrit e cila ka postuar foton në storien e saj në Instagram derisa i ka shkruar edhe një dedikim.

“Me loqken tem”, shkroi Anita Haradinaj teksa i ka bërë edhe tag.

Anita dhe Ramushi shumë shpesh shihen pran njëri-tjetrit duke treguar kështu që ata kalojnë shumë kohë bashkë.

Kujtojmë që Anita është prezantuese në Radio Televizionin e Kosovës./SHQIP.com