Lajme

Mblidhet komisioni për Arsim, raporton Nagavci

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci gjatë ditës së sotme pritet që të raportojë para anëtarëve të Komisionit për Arsim, Shkencë, Teknologji, dhe Inovacion.

Raportimi i Ministres Nagavci pritet të fillojë në ora 11:00.

Në këtë raportim, Nagavci do të flas lidhur me punën, prioritetet dhe sfidat e Ministrisë.

/Shqip.com