Rozë

Marina Vjollcës i ndodh një incident me veturë

Moderatorja, Marina Vjollca

Marina Vjollca ka treguar se sonte i ka ndodhur një incidente më veturë.

Ajo në një postim në Instagram ka treguar se i është çarë goma në mes të rrugës.

Në lidhje më këtë moderatorja nuk ka treguar se ku ishte duke shkuar.

Ndryshe, ajo dhe Getoar Selimi tash e disa vite janë të martuar tashmë e disa vite dhe kanë një vazjë të quajtur Marget.

Kjo e fundit ditë më parë ka mbushur 1 vite.

/Shqip.com