Sport Ndërkombëtar

Marcelo – ende i lirë

Marcelo

Ditët po kalojnë, sezoni i ri ka nisur, por Marcelo ende nuk është bërë me skuadër.

Reprezentuesi brazilian – mbetet lojtar i lirë.

Përkundër levizjeve të shumta në këtë merkato të verës – në top pesë ligat evropiane – ai nuk është në planete  skuadrave të mëdha.

Mbrojtësi i krahut të majtë konsiderohet si një nga më të mirët në historinë e futbollit – në pozitën e tij.

Ai ishte pjesë e Real Madrid – për nëntë vite dhe ndër të tjera e fitoi pesë herë Ligën e Kampionëve./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022