Rozë

Luizi merr një vendim të rëndësishëm dhe lidhet me Kiarën

Luiz Ejlli është shndërruar në kryefjalë të mediave dhe rrjeteve sociale.

E gjithë kjo për shkak të gjendjes shëndetësorë të tij – që ai shokoi publikun në momentin që i tregojë Kiarës.

Ai pas kësaj ka fituar mbështetje të madhe nga publiku, por ka humbur interesin e Kiarës.

Këngëtari në një bisedë më Nita Latifin ka thënë se do ta respektojë dëshirën e moderatores për të mos i folur apo qëndruar pranë.

“Këtë e di veç Kiara dhe për mua aktualisht që flasim as mua nuk më besohet që po e them, por po kalova të shtunën unë Kiarën do e shoh thjesht si një konkurrente, si një vajzë në punë të saj, as do i flas as do merrem, meqë kjo është dëshira e saj. Unë do e lë dhe do kthehem nga këta, por do kthehem me çfarë kam, me zemër me trup me gjithçka”.

/Shqip.com