Rozë

Luizi i bën Noizyt kërkesën që të gjithë fansat e prisnin

Luiz Ejlli është kryefjala e këtij Big Brotheri.

Të paktën kështu është lënë të nënkuptohet me mbështetjen e madhe që ka fituar nga publiku, si dhe nga shumë figura me ndikim në industrinë shqiptare.

Luizi ka shprehur sot dëshirën që të këtë një bashkëpunim me Noizyn.

“Me shumë gjasa Noizy do thotë se “E dua fort Luizin”. E para, unë nuk jam përzier kurrë në konfliktet që kishin këta me grupet e tjera. Po të bëj një këngë me Noizyn unë, çfarë mendoni ju? O Gels, ta bëjmë një këngë zemra? Ta hënksha zemrën! Dhe do bëhet klipi në makinë cabrio. Vetëm duke ecur!”-tha sot Luizi.

Se a do të këtë bashkëpunim në mes tyre mbetet për tu parë.

/Shqip.com