Rozë

Luizi dhe Kiara bëhen prindër për herë të parë

Kiara Tito dhe Luiz Ejllit janë bërë prindër për herë të parë!

Burime për popart.al bëjnë me dije se moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh.

Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Vetë çifti ende nuk ka publikuar asgjë në rrjetet sociale, ku me siguri do të na zbulojnë diçka më tepër rreth ardhjes së vogëlushes së tyre në jetë.

/Shqip.com