Rozë

Ledri Vula bën tatuazhin e veçantë që lidhet me luftën në Kosovë

Ledri Vula

Ledri Vula është një ndër reperet më të njohur për publikun shqiptare.

Ai se fundi ka bërë një tatuazh të ri, i cili ka një kuptim shumë të veçantë – avion luftarak, ku shkruhet dhe numri 99.

Krahas fotografisë që tregon tatuazhin, reperi ka shkruar “Nato 99”, që siç duket i dedikohet luftës në Kosovë.

Ky tato është komentuar shumë, duke u lidhur edhe më situatën e fundit në vend.

/Shqip.com