Rozë

Ledri vjen me “Robot”

Ledri Vula

Ledri Vula siç duket ka ndërmend që këtë vit ta përmbyll më një super projekt.

Ai ka treguar se ka gati këngën “Robot” e cila do të vijë e realizuar edhe me videoklip.

Reperi nuk ka ndarë detaje tjera nga ky projekt – që do të lansohet të dielën.

Ndryshe, Ledri është duke shijuar lidhjen me Sara Hoxhen, më të cilën kanë një vajzë.

Kjo e fundit tashmë është pjesë e spektaklit të vallëzimit – ku po vlerësohet mjaftë mirë nga juria dhe publiku.

/Shqip.com