Rozë

Ledri ka një koment për Luizin dhe Kiarën

Kiara dhe Luizi janë çifti më i përfolur i Big Brother VIP Albania.

E gjithë kjo për shkak të historisë së dashurisë që ata kanë krijuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por, Luizi ka fituar edhe simpatinë e emrave të njohur të skenës së muzikës shqiptare në mesin e tyre edhe të reperit nga Kosova, Ledri Vula.

“Luizi, Luizi, unë me Sarën si Luizi me Kiarën”, ka thënë reperi.

Ndryshe, Sara ka qenë juri në Dance Big Brother, ku e shpalli fitues Luizin.

/Shqip.com