Sport Shqiptar

Largohet edhe një futbollist nga Ballkani

Ballkani dhe Drita barazojnë pa gola

Ballkanit do t’i largohet njëri nga futbollistët kryesor të klubit, shkruan Shqip.com.

Bëhet fjalët për Arbër Hoxhën i cili ka vendosur të largohet nga klubi suharekas.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoxha përmes rrjetit social “Facebook”.

Në njoftimin e tij, 22-vjeçari thotë se ndihet krenar që ishte pjesë e Ballkanit, duke thesuar se Suhareka është shtëpia e tij e dytë dhe do të kenë një vend të veçantë në zemrën e tij./Shqip.com

Njoftimi i Arbër Hoxhës