Lajme

Lajmi i fundit: Ziadin Sela do të futet në koalicion me Ali Ahmetin dhe Frontin Evropian

Kryetari i kuvendit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela
Kryetari i kuvendit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela

Maqedoni në mbledhjen e Kuvendit Qendrorë të ASH-së së udhëhequr nga Ziadin Sela është vendosur që në zgjedhje të garohet së bashku me Frontin Europian.

Pritet që kryetari Ziadin Sela të del dhe ta kumtojë lajmin për mediat pasi që takimi po zgjat ende, raporton Express.

Me këtë, ASH-ja e Selës bëhet partia e gjashtë që i bashkëngjitet Frontit Europian.

/Shqip.com