Rozë

Kush do të jetë e ftuara speciale në javën e ardhshme të “Dancing with the Stars”?

Dancing with the stars ka disa javë që ka filluar nën moderimin e Bora Zemanit.

Ky spektakël është pritur mjaftë mirë dhe këtë e tregojnë edhe klikimet e shumta që merre në çdo natë të spektaklit.

Mbrëmjen e djeshme vetë moderatorja e spektaklit ka treguar se në javën e ardhshme do të jetë një e ftuar speciale, e cila do të jetë jo vetëm pjesë e jurisë, por edhe do të jetë një mbrëmje kushtuar hiteve të saj.

Këtë e ka lajmëruar edhe vetë Elvana me anë të një postimi në Instastory, ku ka treguar se do të jetë e pranishme.

/Shqip.com