Rozë

Ku po shkon Arta Nitaj me këtë veshje

Arta Nitaj

Arta Nitaj është emër mjaftë i njohur për mediat rozë, shkruan SHQIP.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, përmes së cilave rrëmben vëmendjen me dukjen atraktive dhe përmasat e saj trupore.

Së fundmi, Nitaj ka publikuar një fotografi mjaft tërheqëse në Instagram, ku u shfaq duke pozuar me një fustan glamuroz plot shkëlqim.

Me dekoltenë e hapur dhe këmbën e nxjerrë jashtë, bukuroshja nga Peja ka marrë vëmendjen e fansave të saj.

Se nga po shkon Arta Nitaj me këtë veshje nuk ka bërë të ditur./SHQIP.com