Rozë

Konfirmohet ribashkimi i Tunës dhe Patrisit pas ndarjes së bujshme, shfaqen bashkë në pushime

Tuna dhe Patrisi,

Artistja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu dhe muzikanti, Patris Berisha janë qifti shumë i përfolur i showbizit shqiptar, shkruan SHQIP.

Dyshja janë aluduar në medie për një ndarje të mundshme por asnjëherë nuk kanë reaguar ndaj këtyre lajmeve.

Aludimet u shtuan më shumë kur në festën e fëmijës së dytë të qiftit mungoj Patrisi.

Së fundi, është konfirmuar se ata janë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe kjo u bë e ditur përmes disa fotografive ku çifti u shfaqen në pushime nga Turqia.

Se ata po kalojnë pushimet bashkë ka zgjedhur të na tregojë Tuna përmes disa fotografivë që ka postuar në Instagram e njëra nga ta protagonist ishte Patrisi.

Kujtojmë që qifti kanë dy djem së bashku ndërsa Tuna vazhdon të jetojnë në Maqedoni./SHQIP.com