Lajme

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë takohet me Grupin e Evropës Juglindore të Gjermanisë

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, të premten ka pritur në takim delegacionin e Grupit të Evropës Juglindore të Parlamentit të Gjermanisë, raporton EO.

Nga ky takim, mediat janë lejuar të marrin pamje ndërsa takimi ka qenë i mbyllur për publikun.

/Shqip.com