Rozë

“Kom rrnu e vazhdoj rrnoj për ftyrë e nerë”, kë po e thumbon Mozzik?

Mozzik

Mozzik po vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes.

Ai së fundi ka thumbuar dikë duke mos specifikuar se për kë e ka.

“Kom rrnu e vazhdoj rrnoj për ftyrë e nerë”, ka shkruar ai në një ‘Instastory’ duke mos dhënë detaje nëse edhe kjo pjesë është Brenda tekstit të ndonjë projekti.

Ndryshe, ai ka deklaruar që është single dhe ka një vajzë më Loredanën, të quajtur Hana.

/Shqip.com