Rozë

Kjo është deklarata më befasuese nga Lei Kraja

Moderatorja, Lei Kraja,

Moderatorja Lei Kraja është një ndër personat më aktiv në rrjetet sociale.

Ajo njihet për fizikun dhe bukurinë speciale që ka.

Së fundmi, moderatorja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që ato kanë qenë të shumta – ku një nga to ishte se kur do të bëhet nënë.

“Shumë shpejtë” ishte përgjigja e saj e cila zbulojë që dëshiron 2 fëmijë.

Kujtojmë që Lei është shumë e rezervuar për jetën private, por herë pas here zbulon detaje. Pak kohë më parë, ajo ka treguar se është në një lidhje, por identitetin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën zgjodhi ta mbante të fshehtë.

/Shqip.com