Rozë

Kida zbulon me kë është duke i kaluar pushimet

Kida

Tashmë e disa ditë, Kida ka filluar pushimet.

Bashkë më të është këngëtarja, Dafina Zeqiri si dhe nënë e saj.

Kjo u bë e ditur përmes postimeve që dyshja janë duke bërë në rrjetet sociale, duke ndarë momente nga përditshmëria që po kalojnë.

Dyshja kanë sjellë së fundi edhe bashkëpunimin e parë në mes tyre të titulluar “Luje Belin”.

Kënga që dy javë nga lansimi numëron 5.7 milionë klikime./SHQIP.com