Rozë

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin

Moderatorja Kiara Tito e ka hequr partnerin e saj Luiz Ejlli nga lista e ndjekësve në Instagram.

Po ashtu, ajo ka hequr edhe disa foto të përbashkëta, ndërsa ende shihen fotot e dasmës në profilin e saj, si dhe disa foto nga periudha kur ndodheshin brenda shtëpisë së Big Brother VIP 2.

Nuk dihet nëse kjo është një krisje mes çiftit, por ajo që shihet është se Luizi vazhdon ta ndjekë Kiarën.

Kujtojmë se, çifti janë në pritje të një vajze

/Shqip.com