Rozë

Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet në Instagramin e Kylie Jenner, pozojnë së bashku para pasqyrës

Kylie Jenner është një nga personazhet më të komentuara në botë.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe se fundi ajo ka habitur me një postim publikun shqiptare.

Kylie ka pozuar para pasqyrës bashkë me këngëtaren shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe mikun e tyre të përbashkët, make up artistin Ariel.

Foto u realizuar në një event mes yjeve të Hollywood ku e pranishme ishte edhe artistja shqiptare.

/Shqip.com