Rozë

Kaltrina Selimi pritet të bëhet nënë për herë të dytë, kjo është gjinia

Kaltrina Selimi

Kaltrina Selimi tashmë është përsëri shtatzanë.

Burime të SHQIP.com bëjnë të ditur se ajo tashmë është duke pritur një vajzë dhe lajmi është duke u mbajtur i fshehtë për publikun.

Në anën tjetër, ajo ka një vit që është rikthyer në skenën muzikore -pas shkëputjes që kishte me rastin e vdekjes së nënës së saj.

Kaltrina erdhi në bashkëpunim me Alban Mehmetin me të cilin punon edhe në dasma tash e ca vite.

Ndryshe, Kaltrina është nënë edhe e një djali dhe ka vite që jeton larg Kosovës- në Londër./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022