Rozë

Kader dhe Lumbardhi kurorëzojnë lidhjen me puthjen e parë (Video)

Tash e disa javë është parë afërsia e Lumbardhit me Kaderin.

Dyshja kanë shprehur hapur pëlqimin për njëri tjetrin.

Mbrëmë ka ardhur puthja e parë mes Kaderit dhe Lumbardhit.

Përpos Kaderit e cila u befasua kur Lumbardhi e puthi, të befasuar kanë mbetur edhe banorët e tjerë, të cilët e shoqëruan me brohoritma këtë moment.

/Shqip.com