Rozë

“Ju ule në prehër Meritonit, Bardhi rrinte në qoshe”, Sara Gjorderi përplaset me Bledi Manen

Sara Gjordeni dhe Bledi Mane janë përplasur pasi ky i fundit kishte publikuar foton e cila u bë virale në rrjet, ku ishte ish-banorja, Bardhi dhe Meritoni.

Sara u shpreh se askush nuk ka të drejtë ta publikojë dhe të komentojë mbi atë moment.

Bledi: Sarës unë ia thashë edhe tek grimi që nga afër dukesh 100 herë më mirë, ndoshta ekrani, si ish banor i Big Brother dhe ish opinionist, dua të thjem që ti ke bërë atë lojën tënde që rrallë herë banorë të tjerë e kanë bërë, mos u ndje e turpëruar se të jesh pak pervers nga natyra, pak gjuajtës është njerëzore, është e përditshmja jonë dhe strategjia jote ishte më natyrale, më organike se strategjia e shumë të tjerëve. Unë kam nxjerrë një foto, ishe ti kishe mbështetur kokën tek prehri i Meritonit, dhe Bardhi në qoshe të divanit, ishte mërzitur dhe dixhitura ime ishte ‘i ziu Bardhi’.

Sara: Aaa ti paske qenë një ndër zërat që i paske dhënë më shumë…

Fotini: Ishte kollaj e keqkuputeshme nga njerëzit.

Sara: Nuk ju jep të drejtë t’i jepni zë.

Debatet mes Sarës dhe Bledit u bënë gjatë programit “E Diell” në Top Channel.

/Shqip.com