Rozë

Jonida Vokshi do të jetë prezantuese e “Big Brother VIP Kosova”

Aktorja dhe moderatorja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi, do të jetë bashkëprezantuese me Alaudin Hamitin në “Big Brother VIP Kosova.”

Kjo u bë e ditur nga faqja zyrtare e Big Brother VIP Kosova, në Instagram.

“A jeni gati? Jonida Vokshi do të jetë bashkërezantuese në skenë përkrah Alaudin Hamitit në moderim në sezoin e parë të “Big Brother VIP Kosova”, u tha në postim

Kujtojmë që aktorja Jonida Vokshi ka luajtur edhe në serialin “O sa mirë”.

“Big Brother VIP Kosova”, është drejt finalizimit ndërkaq ende nuk janë bërë publik pjesëmarrësit.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022