Lajme

VIDEO+FOTO/ Jo vetëm molotov, protestuesit hedhin vezë dhe mollë në drejtim të bashkisë

Ashtu siç ka ndodhur dhe në 6 protestat e mëparshme para bashkisë së Tiranës, edhe këtë herë, protestuesit kanë marrë masat duke u pajisur me ‘arsenalin’ e tyre, vezë dhe mollë.

Siç shihet nga pamjet, një protestues hedh vezë në drejtim të godinës së Bashkisë, ndërsa në tokë ka disa bikerina.

Po ashtu protestuesit kanë nisur të hedhin dhe qepë dhe perime të tjera në drejtim të bashkisë.

/Shqip.com