Rozë

Jennifer zbulon mesazhin që është i shkruar në unazën e saj të fejesës

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fejuan për herë të dytë në prill, pas rindezjes së romancës së tyre të vitit 2002 – dhe u martuan me dy ceremoni këtë verë.

Jennifer Lopez së fundi ndau detaje të reja rreth unazës së saj të dytë të fejesës nga Ben Affleck .

Në një intervistë të re me Zane Lowe për Apple Music, këngëtarja 53-vjeçare e “Let’s Get Loud”, tha se unaza e saj ka- një gur jeshil i vendosur në një shirit argjendi.

Është një mesazh i thjeshtë por domethënës me tre fjalë nga fituesi i Oskarit, 50 vjeç, që shpall dashurinë e tij të gjatë për Lopez: “nuk shkon askund”, shkruan People.

Gjatë takimit të lëshuar të hënën, Lopez zbuloi se fjalët frymëzuan një nga këngët e ardhshme në albumin e saj të shumëpritur, This Is Me…Noë , të cilin ajo e shpalli më 25 nëntor .

Ajo gjithashtu hodhi një vështrim në fillimet e pajtimit të tyre në zbulimin e kuptimit pas mbishkrimit. “Kështu ai do të firmoste emailet e tij kur të fillonim të flisnim përsëri. Si ‘Mos u shqetëso, nuk do të shkoj askund’,” i tha ajo Lowe.

/Shqip.com