Rozë

Ja me kë do të sjellë bashkëpunim e radhës Lyrical Son

Reperi i njohur Lyrical Son, është mjaft me projekte muzikore.

Së fundmi ai do të sjell një bashkëpunim me artisten Besa Kokëdhima.

Ka qenë Besa ajo që e ka paralajmëruar projektin, përmes një postimi në rrjete sociale.

Sipas Besës kjo këngë do lansohet të shtunën dhe do titullohet “Si kalama”.

Ky do të jetë gjithashtu edhe bashkëpunimi i parë i dyshes.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022