Rozë

Ja cila është stilistja shqiptare që e veshi Beyoncé

Beyoncé është një ndër artistet që njihet për karrierën e saj të suksesshme.

E si duket, ylli ndërkombëtar, nuk ndahet nga stilistët shqiptar.

Ajo u vesh dhe nga Valdrin Sahiti, por tani, ajo kërkoi të vishej nga stilistja nga Prizreni, Lena Berisha.

Ajo shihet e veshur me një fustan plot me shkëlqim ngjyrë argjendi.

E sa i përket anës muzikore, Beyoncé sapo ka publikuar albumin e saj të ri. /SHQIP.com

/Shqip.com