Rozë

Ishte pjesë e “Përputhen”, ky është konkurrenti nga Kosova që do të hyjë sonte në “BBVK”

Big Brother VIP Kosova sonte do të shtohen katër  banorë të ri.

Ata do të jetë pjesë e këtij rrugëtimi për çmimin e madhe prej 200 mijë urosh.

“Express Rozë” ka mësuar nga burime të sigurta se banori më i ri i shtëpisë më të famshme do të jetë Atdhe Xheravina.

Ai ishte pjesë e emisionit ‘’Perputhen” dy vite më parë si dhe vitin e kaluar i “Kepit të Tundimeve”.

Ai gjatë gjatë kësaj kohë ka treguar se është single.

/Shqip.com