Rozë

Ish-konkurrentja surprizon banorët me ëmbëlsira për ditëlindjen e Blerandos

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba ka surprizuar banorët aktualë të këtij formati televiziv me një befasi të ëmbël, por si ajo.

Ajo ka sjellë për ‘nysat’ akullore dhe një tortë me plot shije, derisa surprizës së Albës i janë gëzuar të gjithë konkurrentët.

Alba solli tortën pikërisht në ditëlindjen e Blerandos.

/Shqip.com