Rozë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon për herë të parë partnerin

Aristela Lekën

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Aristela Leka ka ndarë lajmin e ëmbël muaj më parë.

Ajo është bërë nënë për herë të pare dhe djali i kanë lënë emrin Kais.

E së fundi ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të bashkëshortit me djalin e tyre për herë të parë.

“Pamja e mëngjesit”, shkruan ajo krah fotos.

Ajo doli beqare nga emisioni muaj më parë. Ndërkaq në media u përfol se ajo kishte nisur një lidhje të re po që Aristela gjithçka mbajti larg vëmendjes së publikut./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022