Rozë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në lidhje të re dashurie

Beart Rexhepi

Beart Rexhepi ka disa javë që ka ndarë një fotografi në Instagram, ku ka treguar se tashmë ka filluar një lidhje të re.

Ai me një postim nga Mali i Zi ka treguar se është në shoqërinë e një vajzë – pamjen e të cilës nuk e ka bërë publike.

Sipas disa zërave pranë çiftit, ai është duke dashur që të mbajë këtë lidhje diskrete pas asaj që kishe me Tean.

Lidhja dhe ndarja më këtë të fundit ka bërë bujë të madhe në media – sa që u përcjell me debate të shumta.

Ndryshe, sa i përket jetës së tij profesionale, ai ka treguar se është fokusuar në fushën e aktrimit./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022