Rozë

Ish-banori i Big Brother bëhet opinionist në këtë emision

Gazetari i njohur Ronaldo Sharka ishte një nga personazhet më të komentuar në “Big Brother VIP”.

Ai edhe pas eliminimit ka arritur që të marrë vëmendje të madhe për shkak të mbështetjes që ka treguar për Luizin.

Por, pas kësaj eksperiencë, ai ka fituar një pozitë të rëndësishme.

Në një postim në Instagram, Ronaldo ka bërë të ditur se do e shohim opinionist në “Përputhen”.

“Sot dhe në ditët në vazhdim mund të më ndiqni në rolin e opinionistit në Përputhen”, shkruan Ronaldo.

/Shqip.com