Lajme Botë

Inteligjenca Artificiale rikthen liderët botërorë në fëmijëri (Foto)

Inteligjenca Artificiale e cila shpesh është konsideruar dhe si rrezik për njerëzimin ka goditur sërish me disa foto të liderëve botërorë në fëmijëri.

Në fakt, të shohësh Biden, Trump, Scholz, Merkel, Macron e të tjerë, të vegjël, le të themi që duket goxha argëtuese.

Joe Biden
Kim Young Un
Boris Johnson
Angela Merkel
Volodymyr Zelensky
Barck Obama
Olaf Scholz
Donald Trump
Emmanuel Macron

/Shqip.com