Lajme

Incidenti/ Flamur Noka qëllon me vezë makinën e Taulant Ballës (FOTO)

Deputeti i opozitës, Flamur Noka ka qëlluar me vezë makinën e ministrit të Brendshëm, Taulant Balla dhe atë të Sekretarit të Kuvendit, Genc Gjonçaj.

Incidentet ndodhën pas përfundimit të seancës plenare e cila edhe sot u shoqërua me tensione të shumta dhe u mbyll në pak minuta.

I pari që u godit me vezë ishte makina e Ballës, dhe më pas ajo e sekretarit të Kuvendit.

/Shqip.com