Rozë

Ilnisa nuk përmbahet, i fut dorën poshtë pantallonave Meritonit | VIDEO

Ilnisa dhe Meritoni janë në një dhomën e bardhë me Eglën pas skualifikimit, ku njëri prej të treve do të largohet ditën e shtunë nga shtëpia e Big Brother Vip

Por edhe pse janë të rrethuar kudo me kamera, Ilnisa nuk e ka pasur problem të bëjë një veprim intim ndaj të dashurit të saj.

Në rrjet është bërë virale videoja ku Ilnisa shfaqet duke i futur dorën poshtë pantallonave Meritonit.

Komentet ironike në rrjet kanë qenë të pafundme.

Të shtunën njëri mes Meritonit, Ilnisës dhe Eglës do të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, në bazë të votave të publikut.

/Shqip.com