Sport Ndërkombëtar

Hoteli luksoz ku është vendosur Kombëtarja e Brazilit, një natë kushton 2 mijë e  500 euro

Kombëtarja e Brazilit është akomoduar në një hotel luksoz në Doha të Katarit, shkruan “Corriere Dello Sport”, përcjell Shqip.com.

Amerikano-latinët janë vendosur në hotelin “Westin Doha Hotel and Spa”.

Një natë në këto hotel kushton 2 mijë e 500 euro.

Brazili ika rezervuar 200 dhoma në këtë hotel nga 264 sa janë në total. Hoteli ka pamje nga deti dhe kushte super-luksoze.

Brazili në Kupën e Botës është në grup me Zvicrën, Serbinë dhe Kamerunin.

/Shqip.com