Horoskopi i datës 29 prill

 • dashi

  Përpiquni të mos jeni shumë kërkues gjatë ditëve në vijim, sepse ardhja e Marsit në shenjën tuaj nesër mund t’ju bëjë jashtëzakonisht agresivë dhe kjo nuk do t’u përshtatet punëdhënësve dhe kolegëve që preferojnë një mënyrë më bashkëpunuese për të bërë gjërat.

 • demi

  Ndërsa Venusi bashkohet me diellin dhe Jupiterin në shenjën tuaj sot, do të zbuloni shpejt se njerëzit reagojnë më mirë ndaj sharmit dhe bindjes sesa kërcënimeve dhe detyrimeve. Pse të bëni një betejë për gjëra që nuk kanë nevojë të luftohen? Ju jeni në të njëjtën anë!

 • binjaket

  Diçka për të cilën jeni shqetësuar fshehurazi nuk do të ketë më rëndësi për ju pas sot. Problemi mund të jetë ende atje, por ju do të jeni në gjendje ta shihni atë nga një distancë, ndërsa më parë keni qenë aq afër sa ju mungonte perspektiva.

 • gafore

  Nëse kohët e fundit keni ndeshur me një mik apo koleg, tani është koha për t’u puthur dhe grimuar. Planetët tregojnë se nëse bëni lëvizjen e parë dhe tingëlloni sikur e keni ndërmend, ata do t’ju takojnë me kënaqësi në gjysmë të rrugës dhe do të harrojnë dallimet e së kaluarës.

 • luani

  Është mirë që je kaq i fortë, por duhet të kesh parasysh se jo të gjithë janë aq të nxitur për të pasur sukses sa ju. Me çdo kusht, shtyni përpara me ambiciet tuaja këtë javë, por mos i shtyni të tjerët përtej asaj që ata janë në gjendje të përballojnë.

 • virgjeresha

  Aktiviteti kozmik në zonën më aventureske të grafikut tuaj do të thotë se nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të vendosur objektivin tuaj që më parë mendonit se do të ishte shumë përtej jush. Universi tregon se tani është brenda mundësive, kështu që shkoni për të!

 • peshore

  Venusi, planeti juaj sundues, është gati të zëvendësohet nga Marsi në zonën e partneritetit të grafikut tuaj. Ajo që sugjeron është se marrëdhëniet e të gjitha llojeve ka të ngjarë të marrin një avantazh më konfrontues. Ndoshta kjo nuk është gjë e keqe, ndoshta duhet të bëhesh i ashpër.