Horoskopi ditor, shenjat me fat për sot

 • dashi

  Përpiquni të qëndroni të qetë, sepse jo gjithçka shkon sipas planit. Në të kaluarën e afërt, në fakt, ka pasur disa diskutime dhe zënka, por tani ato kanë rifilluar në masë të madhe. Në punë, Jupiteri dhe Marsi janë në anën tuaj: shkoni drejt në rrugën tuaj, edhe nëse ziliqarët nuk mungojnë.

 • demi

  Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 30 shtator 2022), ju vini nga ditë absolutisht të rënda dhe stresuese. Mundohuni të rikuperoni dhe të ecni përpara, pa polemika. Lajme të mëdha po vijnë, veçanërisht në punë: qielli në fakt do të marrë një kthesë të këndshme dhe do të kthehet për t’ju buzëqeshur.

 • binjaket

  Të dashur Binjakë, me këtë Hënë në opozitë, gjërat nuk po shkojnë mirë. Në dashuri duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon si duhet. Në punë, nga data 10 tetor do të keni disa lajme të mira: vazhdoni jetën tuaj dhe nuk do të zhgënjeheni.

 • gafore

  Ky është një muaj sprovash dhe dyshimesh në dashuri. Keni pasur grindje dhe debate të forta dhe rrezikoni ta humbisni lehtësisht durimin. Në punë po jepni maksimumin, por nuk po arrini rezultatet e dëshiruara. Dukesh sikur jep shumë, por mbledh pak.

 • luani

  I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 30 shtator 2022), dashuria fiton gjithmonë. Ju takon të kuptoni nëse jeni të kënaqur me atë që keni. Dëshironi të vazhdoni një histori apo është më mirë ta mbyllni dhe të vazhdoni jetën tuaj? Mendoni me kujdes se çfarë të bëni. Jini më të kuptueshëm me ata që ju rrethojnë.

 • virgjeresha

  Më në fund qielli ju buzëqesh. Yjet janë në anën tuaj dhe takime të reja favorizohen. Sidomos ata që janë vetëm prej kohësh mund të takojnë sërish shpirtin binjak. Në punë do t’ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen: së pari vlerësoni të mirat dhe të këqijat.

 • peshore

  Me Hënën në anën tuaj mund të largoni kënaqësi të mëdha. Ndjesitë janë pozitive. Në punë mos i nënvlerësoni projektet dhe marrëdhëniet me të lindurit në shenjën e Shigjetarit apo Luanit. Ato mund të kthehen në diçka vërtet të favorshme.