Art Jetese

Horoskopi 4 korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi

Horoskopi për datën 4 korrik tregon parashikimin e yjeve për shenjat.

Dashi

Marsi është sundimtari juaj sot . Qëndroni sa më të qetë, kontrollojini nervat dhe mos u nxitoni. Sot është mirë të mos merrni vendime, nëse nuk janë të rëndësishme.

Demi

Prania e Hënës në shenjën tuaj premton frymëzim dhe realizim të ëndrrave tuaja. Kini kujdes nga nxitimi. Do keni humbje të vogla financiare.

Binjakët

Sot jeni kreativë dhe frymëzoni gjithashtu familjen dhe rrethin tuaj shoqëror. Kushtojini vëmendje partnerit dhe fjalëve të tij.

Gaforrja

Miqtë ju ndihmojnë në realizimin e ideve, që keni për karrierën tuaj. Ju do të bëni një progres të rëndësishëm. Por kushtojini vëmendje çështjeve të shëndetit.

Luani

Kushtojini vëmendje të veçantë veprimeve tuaja sot. Nuk përjashtohet që mund të ketë shqetësime, përmbysje apo edhe shkëputje nga persona të rrethit tuaj shoqëror.

Virgjëresha

Do të ketë  mundësi të rëndësishme për projekte të reja në punë. Sot reflektoni me veten dhe ndryshoni mendim për një koleg nga puna juaj.

Peshorja

Shmangni konfliktet në shtëpi sot. Një çështje familjare kërkon zgjidhjen tuaj, përdorni logjikën dhe gjakftohtësinë që ju karakterizon dhe gjithçka ka për të shkuar për së mbari.

Akrepi

Dilemat janë të shumta për ju! Me partnerin ose partneren, e keni të vështirë të gjeni zgjidhje. Shmangni diskutimet në lidhje me planet financiare.

Shigjetari

Shumë sfida dhe dilema kërkojnë seriozitet dhe përgjegjësi nga ana juaj! Kujdesuni për shëndetin tuaj.

Bricjapi

Sot dita juaj përmbyset, në lidhje me persona tuaj të dashur.  Do të ketë ndryshime në lidhjet tuaja ndërpersonale.

Ujori

Mbajini planet tuaja sekrete. Shijoni momentet familjare dhe bisedat me vëllezërit apo motrat tuaja.

Peshqit

Prania e Diellit në shenjën e gaforres  do t’ju sjellë në jetë persona që ju duan. Shmangni sjelljet tuaja ekstreme.