Rozë

Hashim Thaçi feston ditëlindjen, ky është urimi i Endritit

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi feston sot ditëlindjen e 54-të.

Ka dy vite që kur një nga ish-krerët e UÇK-së feston ditëlindjen larg familjes.

Mirëpo, sot Endriti djali tij ka thënë fjalët më të bukura për babain i cili po mbahet në Hagë.

Para pak javësh Endriti kishte vizituar babanë dhe shoktë e tij bashkë me reperin Mozzik.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Nasim Haradinaj, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi po mbahen në Hagë tash e dy vite./Shqip.com