Sport Ndërkombëtar

Gjest i turpshëm i futbollistit serb, ia tregon organin gjenital futbollistit të Romqës

Roma dhe Torino kanë barazuar në ndeshjen e xhiros së 15-të në Serie A me rezultat 1:1 të dielën mbrëma, shkruan Shqip.com.

Një gjest i turpshëm u regjistrua në minutën e 95-të. Futbollisti serb Nemanja Radonjiç u tërbua në fundin e ndeshjes derisa ia tregoi organin gjenital futbollistit të Romës, Gianluca Mancini.

Një veprim i shëmtuar ky i serbit të Torinos, i cili u ndëshkuar nga arbitri.

Në këtë ndeshje për Torinon u aktivizua edhe futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Mërgim Vojvoda, i cili doli nga loja në minutën e 30-të.

/Shqip.com