Rozë

Getoar Selimi si rrallë herë poston foto me të bijën: Gjithçka e imja

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, janë qifti i shumë përfolur i estradës.

Qifti kanë një vajzë, Marget, të cilën nuk e publikojnë shumë shpesh.

Së fundmi Getoar Selimi ka postuar një foto më të bijën për të cilën ka shkruar “Gjithçka e imja”.

Deri më sot ata nuk kanë postuar asnjë herë fytyrën e vajzës./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022