Rozë

Getinjo nxjerr “pëlqimin sekret” të Anës për Mozzik

Mbrëmë është mbajtur prime i Big Brother VIP Kosova.

Prezentë në të ishin edhe Getinjo dhe Ana të cilët e kanë lënë shtëpinë muaj më parë.

Dyshja pas daljes jashtë e kanë parë që publiku dëshiron që t’i shoh bashkë, por jo edhe ata dy njëri-tjetrin.

Getinjo zbuluar se në fakt këngëtarja ka një pëlqim për vëllain e tij Mozzik.

“Kemi diskutuar edhe me Anën, është edhe ajo pjesa që kemi qenë si të lidhur si shokë. Janë lidhur gjërat, kemi bërë edhe këngë. Publikut i pëlqen që të jemi bashkë. Në foto dukemi bukur edhe jam dakord që dukemi bukur, por unë jam i lidhur me Vivin. Me Anën kemi marrëdhënie kolegësh”-tha Getinjo.

Kjo gjë u konfirmua edhe nga vetë këngëtarja gjatë spektaklit.

/Shqip.com