Rozë

Fotografi nga pushimet përrallore të Ledrit dhe Sarës

Ledri dhe Sara kanë filluar pushimet pas një viti intensive që ata kishin.

Dyshja bashkë me të voglën Poem dhe disa miq të tyre kanë udhëtuar drejt Indonezisë dhe ndodhen aktualisht në Bali.

Ata kanë sjellë pamje atje, ku vendi duket përrallorë.

Ndryshe, ky pushim vjen pas triumfit që kishte Sara në spektaklin e vallëzimit “Dancing with the stars”, ku u shpalle fituese.

/Shqip.com